chrome firefox opera safari iexplorer

31 серпня у світі святкують День блогу

31 серпня 2020 о 08:06

Ідея святкувати День блогу (Blog Day) 31 серпня з'явилася в 2005 році, коли активні користувачі LiveJournal угледіли в слові blog цифри — 3108. Тому і датою свята встановили 31 серпня (31.08).

Ініціатори Дня блогу закликають присвятити його знайомству з товаришами з різних країн і з різними інтересами. Для цього пропонується написати короткі рецензії про п'ять різних блогах і 31 серпня опублікувати ці записи у себе з посиланнями на авторські сторінки. Вважається, що краще всього в цей день писати про блогах, які розходяться зі сферою звичайних інтересів автора, його точкою зору і життєвою позицією, щоб і сам користувач, і відвідувачі його сторінки відкрили для себе щось нове.

Блогери сприйняли ідею з ентузіазмом. Коли вперше 31 серпня оголосили святом, в індексі Google з'явилося відразу 30 тисяч нових сторінок. А в 2007 році у зв'язку з цією датою розпочався конкурс кращих блогів Best of Blogs. У ньому можуть брати участь публікації на десяти мовах: англійською, арабською, іспанською, китайською, німецькою, нідерландською, перською, португальською, французькою та російською.

На сьогоднішній день блогосфера — і російська, і загальносвітова — це найбільш швидкозростаюча частина Інтернету, яка останнім часом демонструє практично трикратне збільшення за рік. У світі налічується 75000000 блогів; в Росії, за даними «Яндекса», більше 2 мільйонів унікальних адрес. Фактично блоги являють собою соціальну мережу і в недалекому майбутньому можуть стати вагомою альтернативою традиційним засобам масової інформації.

Проте не варто плутати День блогу і Міжнародний день блогера, який з 2004 року відзначають 14 червня. Це свято вважається символом дружніх відносин між користувачами LiveJournal з різних країн. 14 червня кожен блогер може опублікувати у себе на сторінці повідомлення про солідарність з іншими авторами інтернет-щоденників.

Джерело: monitor.cn.ua
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути