chrome firefox opera safari iexplorer

Паралімпійці України отримають 3,3 мільйони доларів призових

19 вересня 2016 о 13:24

Міністерство молоді та спорту оперативно виплатить заслужені призові паралімпійцям. Обіцяють, що вже до 22 вересня кожен спортсмен отримає на свою картку державні преміальні.

Згідно з підрахунками «України молодої», фантастичні перемоги наших паралімпійців обійдуться держбюджету приблизно в 3,3 мільйони доларів США цілком заслужених призових.

Як повідомив міністр молоді і спорту Ігор Жданов у понеділок, вже підписані відповідні накази щодо виплат винагород спортсменам за підсумками участі в Іграх у Ріо.

«Також прийнято рішення, що всім переможцям та призерам Паралімпіади будуть виплачені максимальні призові, без приставки «до»: І місце – 40 тис. доларів США; ІІ місце – 26 тис. доларів США; ІІІ місце – 18 тис. доларів США. Призові виплачуються по курсу НБУ на день зарахування коштів на картки», — цитує пана Жданова прес-служба Міністерства молоді і спорту.

Оскільки наша збірна здобула у Ріо 41 золоту медаль, загальна виплата винагород паралімпійським чемпіонам складе 1,64 млн. доларів США. Срібні (37 медалей) і бронзові призери (39 медалей) отримають 962 тис. і 702 тис. доларів відповідно.

Простий підрахунок вказує, що загальна сума виплат заслужених призових українським паралімпійцям складе рівно 3 304 000 доларів США.

Цікаво, що згідно озвучених сум призових, найрезультативніший паралімпієць збірної — плавець Максим Крипак (здобув 5 золотих і 3 срібних медалей) має отримати 278 тис. доларів США.

Додамо, що на Паралімпіаді-2016 українські спортсмени встановили 109 рекордів у трьох видах спорту.

Так, у плаванні встановлено 94 рекорди, в легкій атлетиці – 14, у пауерліфтингу – 1 рекорд. Серед них 22 рекорди світу, 32 паралімпійські рекорди та 54 рекорди Європи.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути