chrome firefox opera safari iexplorer

Золотовалютні резерви України зросли на 760 мільйонів доларів

06 серпня 2012 о 12:32

На 1 серпня 2012 року обсяг золотовалютних резервів України становив 30,079 млрд доларів.

Про це заявив директор Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Олександр Дубихвіст, йдеться у повідомленні НБУ.

«На 1 серпня 2012 року обсяг золотовалютних резервів становив 30 млрд 79 млн доларів в еквіваленті, тобто за місяць резерви зросли на 761 млн доларів», — сказав він.

За інформацією НБУ, зростання золотовалютних резервів відбулося переважно за рахунок надходження коштів на рахунки уряду від розміщення п’ятирічних єврооблігацій обсягом 2 млрд доларів.

За словами Дубихвоста, загальне сальдо інтервенцій за липень становить мінус 1 млрд 235 млн доларів, у тому числі за рахунок продажу валюти НАК «Нафтогаз України» для виконання розрахунків перед ВАТ «Газпромом» за поставлений російський газ.

«Національний банк упродовж липня цього року здійснював на міжбанківському валютному ринку операції як з купівлі, так і з продажу валюти», — сказано у повідомленні регулятора.

Як повідомлялося, на 1 липня 2012 року обсяг золотовалютних резервів становив 29,318 млрд доларів, що на 4,7% (на 1,441 млрд доларів) менше, ніж місяцем раніше.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути