chrome firefox opera safari iexplorer

Церемонію відкриття Євробачення проведуть у Софійському соборі

21 вересня 2016 о 11:32

Церемонію відкриття Євробачення-2017 планують провести на території комплексу Софійського собору. Про це організатори пісеного конкурсу повідомили під час робочої зустрічі, пише Україна молода.

Перед церемонією учасники конкурсу пройдуть по Червоній доріжці, яку розстелять на Софійській площі і яка вестиме до Софійського собору.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков під час презентації цієї локації зазначив, що за кордоном це місце відоме тим, що внесено до переліку Світової спадщини ЮНЕСКО.

«Софія Київська зараз не діє як храм – це музей. Тому ми не порушимо жодних релігійних почуттів вірян», — сказав Рєзніков.

Він також додав, що для шанувальників конкурсу на Софійській площі встановлять екрани, на яких транслюватиметься церемонія відкриття Євробачення. Церемонія відкриття – подія, яка зазвичай проходить в неділю, за шість днів до фінального шоу Євробачення. Усіх учасників вітають організатори та перші особи міста, що приймає конкурс. Після цього делегації відправляються до Євроклубу на офіційну вечірку з нагоди відкриття.

Євроклуб – локація Євробачення, де проводяться закриті вечірки для членів делегацій країн-учасниць, буде розташований у Конгресно-виставковому центрі «Парковий».

Прихильники Євробачення, які не матимуть квитка та акредитації, можуть потрапити до Євромістечка. Тут заплановані виступи виступи артистів міжнародного пісенного конкурсу, місцевих виконавців. Остаточне рішення щодо того, де саме в Києві розташується містечко Євробачення, має бути прийняте на початку лютого 2017 року.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути