chrome firefox opera safari iexplorer

Про людей поважного, а не похилого віку!

15 грудня 2016 о 18:48

Вже кілька років прагну переконати всіх у потребі зміни усталеної термінології, як у документах так і в побутовому спілкуванні, щодо старшого покоління.

Це не лише термінологічна, а й світоглядна справа.

Нагадаю, що, традиційно, батьки і старше покоління були в пошані українського суспільства. Для прикладу, Микола Костомаров у «Книзі буття українського народу» стверджував, що не має такого народу, де б так вірили в Бога, поважали своїх батьків, а чоловіки шанували жінок.

От і сьогодні в програмі «Надвечір'я», де згадували легендарну Тамару Щербатюк, нагадали її слова про суспільну потребу належного пошанування ЛЮДЕЙ ПОВАЖНОГО ВІКУ!

Отож, шануємо наше старше покоління і увагою, і шанобливим зверненням!

Микола Томенко, доктор політичних наук

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...