chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні за один день загинуло майже стільки ж людей, як під час найкровопролитнішого бою в Афганістані

21 лютого 2014 о 00:15

Сьогодні найважливіше завдання – зупинити кровопролиття і війну влади проти народу.

У нас немає громадянської війни, бо громадянська війна – це коли люди воюють проти людей. А в Україні влада (точніше, частина влади) воює проти власного народу. І для того, щоб зрозуміти масштаб, цинізм і трагічність цієї війни, я наведу один приклад.

Під час Афганської війни 30 квітня 1984 року під час однієї операції у нас перший батальйон 682-го мотострілкового полку практично загинув в бою з душманами. За різними оцінками, тоді загинуло біля 70 осіб. І ми тоді говорили в Афганістані, що це була найкровопролитніша битва, бо протягом одного дня загинуло стільки людей. У 21 столітті в сучасній Україні, в мирний час за один день теж загинуло приблизно стільки ж людей.

Цей приклад мусить спонукати нас всіх до найважливішого висновку – Верховна Рада повинна зробити все, щоб зупинити кровопролиття, захистити життя і безпеку людей. З огляду на це ми повинні відмінити так звану «антитерористичну операцію», оскільки влада воює проти більшості громадян, оголосивши їх терористами.

Я також звертаюся до представників Партії регіонів із закликом не захищати так звану «сім’ю» Президента, тому що лише вона і її прихильники в Росії сьогодні зацікавлені у війні проти власного народу. Я розумію, що «сім’я» заробляє на кожному українцеві. Можливо, вона відрізняється від комуністичного режиму часів Лазаря Кагановича лише тим, що той ввів податок на кожне фруктове дерево і на кожну домашню тварину, а «сім’я» заробляє на кожному існуючому бізнесі в Україні та на кожній людині. Але зберегтися будь-якою ціною при владі – це інтереси так званої «сім’ї», а не депутатів Партії регіонів.

Переконаний, що депутати усіх фракцій сьогодні повинні вболівати не за чиєсь збагачення, а за необхідність зупинки кровопролиття в Україні.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути