chrome firefox opera safari iexplorer

Бюджет для Секретаріату Кабміну укладався «на око»?

24 січня 2017 о 13:09

Початок роботи над нашим проектом під назвою «#Нашбюджет — під громадський контроль!» вже дає цікаві результати.

Поки що у відповідь на інформаційні запити Громадського руху «Рідна країна» щодо бюджетного фінансування відзвітувалися лише чиновники Кабінету Міністрів. Нагадаю, ми вимагали оприлюднити інформацію про штатний розпис Секретаріату Кабінету Міністрів, заробітну плату та премії його працівників, а також — структуру видатків цієї установи на 2017 рік, починаючи від коштів, що виділяються на капітальні ремонти, рекламну чи іншу діяльність команди Гройсмана.

Відповідь Секретаріату КМУ виявилася доволі оригінальною: чиновники Кабміну станом на 24 січня 2017 року не можуть надати штатний розпис і пояснити бюджетні видатки, які передбачені на них у поточному році.

Причина – ще більш оригінальна: штатний розпис Секретаріату КМУ на 2017 рік «ще формується», а його кошторис ще «не затверджений», бо досі немає «затвердженого Міністром фінансів розпису Державного бюджету та доведення Казначейством витягів з його складових частин до головних розпорядників».

Натомість чиновники відзвітувалися про фінансування Секретаріату КМУ і штатний розпис у попередньому році. Це — цікава історія, проте нашу увагу привернуло саме фантастичне збільшення фінансування Секретаріату Кабінету Міністрів у 2017 році. Адже повноваження Кабінету Міністрів ніхто не змінював, жодної інформації про радикальне збільшення штатних працівників Секретаріату Кабміну не надходило… Натомість у цьому році фінансування цієї у порівнянні з попереднім роком було збільшено більше ніж удвічі — на 414 мільйони 628 тисяч гривень! Отож, Секретаріат Кабміну Гройсмана у 2017 році отримав з бюджету понад 737 мільйонів гривень.

Отож, ми хочемо поінформувати суспільство, на що підуть ці гроші платників податків! Тому, звичайно, і надалі будемо надсилати запити і домагатися розсекречення таємниці фінансування Секретаріату Кабінету Міністрів.

Але перший висновок очевидний: надлишкове фінансування чиновників Гройсмана робилося, як кажуть у народі, — «на виріст», або «на око». Оскільки важко уявити, як можна, навіть не маючи розуміння, яким буде штатний розклад, передбачити таке тотальне зростання бюджетних витрат.

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна» 

Розділи: Політика

10 квітня

Інші дати
Микола Касьян
1937 –  український лікар, родоначальник мануальної терапії в СРСР та Україні.
Розгорнути
Народився Віктор Близнець
(1933, с. Володимирівка Кіровоградської обл. - 1981) - український письменник. Переказав для дітей "Повість минулих літ". Автор книжок "Ойойкове гніздо", "Паруси над степом", "Древляни", "Звук павутинки", "Женя і Синько", "Як народжується стежка", "Земля світлячків", "Людина в снігах" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Нестеровський
(1914, м. Варшава, Польща - 1998) - український драматург, театральний критик. Автор п'єс "В дорозі", "Гірська балада", кіноповісті "Юність Заньковецької". За йогго сценаріями знято фільми "Леся Українка", "Михайло Коцюбинський".
Розгорнути
Народився Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Мстислав (Степан Іванович Скрипник)
(1898, м.Полтава – 1993) - український церковний діяч, Патріарх УАПЦ, Перший Святійший Патріарх УПЦ-КП.
«Наявність кількох православних церков є дійсністю під сучасну пору. Це нездоровий стан. Главам цих Церков треба зійтися і побути разом так довго, аж поки не знайдуть усього потрібного для об’єднавчого Акту. А потім, на Соборі обрати одного предстоятеля, Патріарха Київського і всієї України» (Патріарх Мстислав)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...