chrome firefox opera safari iexplorer

Через Порошенка перекрили вулицю, що була відносно вільна для проходу навіть у час Революції гідності

16 лютого 2017 о 13:05

У Києві перекрили верхній вихід із метро Хрещатик на вулицю Інститутську, а також прилеглі вулиці через офіційні заходи з вшанування героїв Небесної Сотні, пише Україна молода.

Вихід з метро Хрещатик на вулицю Інститутську з 9 ранку 16 лютого перекрили у зв'язку з проведенням офіційних заходів на честь подвигу учасників Революції гідності і Героїв Небесної сотні. Як повідомляє прес-служба Київського метрополітену, інформація про відкриття виходу з'явиться пізніше.

Згідно з повідомленням прес-служби Президента України, сьогодні в пам'ятних заходах, присвячених Революції Гідності, початок яких заплановано на 11:15, візьме участь президент Петро Порошенко.

На Алею Героїв Небесної Сотні та вулицю Інститутську пропускають за списками, відвідувачів перевіряє державна охорона.

Керівнику Інституту національної пам'яті Володимиру Вятровичу надходить багато запитань, адже саме його установа є ключовою в організації пам'ятних заходів.

"Відповідаю на численні запитання — я не знаю, що і чому саме зараз відбувається на Алеї Героїв Небесної сотні. Я пам'ятаю, що сталося там три роки тому 20 лютого і вшановуватиму героїв саме в цей день", — написав Вятрович у Фейсбуці.

Розділи: Суспільство

5 травня

Інші дати
Народився Сидір Воробкевич
(1836, м. Чернівці – 1903) – український письменник, композитор, музично-культурний діяч, православний священик, педагог.
«Мово рідна, слово рідне, Хто вас забуває, Той у грудях не серденько, Тільки камінь має. Як ту мову мож забути ? Котрою учила Нас всіх ненька говорити Ненька наша мила ?» (Сидір Воробкевич)
Розгорнути
Народився Юрій Липа
(1900, м. Полтава – 1944) - громадський діяч, письменник, історіософ, публіцист.
Розгорнути