chrome firefox opera safari iexplorer

В Опішню запрошують майстрів народних ремесел на Міжнародний мистецький ярмарок

08 червня 2017 о 10:38

Упродовж 30 червня – 2 липня 2017 року в гончарському містечку Опішному, що на Полтавщині, відбудеться ІХ Міжнародний мистецький ярмарок «Гончарний Всесвіт в Україні-2017» – міжнародна мистецько-виставкова й торговельна акція в галузі сучасної художньої кераміки.

Цей ярмарок стане барвистим обрамленням грандіозної події – Національного фестивалю гончарства 1 липня 2017 року, повідомляють організатори.

Щороку Ярмарок захоплює численних гостей неповторним автентичним колоритом, творчою атмосферою, відчуттям свята українського мистецтва.

До участі запрошуються гончарі, художники-керамісти, приватні підприємці в галузі художньої кераміки, а також майстри інших народних ремесел, творчі спілки, підприємства художніх промислів, студенти вищих навчальних закладів, учні середніх шкіл. Ярмарок є відкритим для всіх митців, незалежно від віку, статі, національності, фахової освіти, громадянства, країни мешкання тощо.

Під час Ярмарку учасники влаштовують персональні виставки-продажі власних творів, беруть участь у конкурсах професійної майстерності. Також майстри мають нагоду стати учасниками численних заходів Фестивалю гончарства та відвідати ексклюзивні виставки.

Місце проведення Ярмарку: містечко Опішне (Полтавщина), Центр розвитку духовної культури Національного музею-заповідника українського гончарства (вул. Явдохи та Гаврила Пошивайлів, 3; тел. +38 (05353) 42416, 42415, 42381; факс +38 (05353) 42416; e-mail: opishnemuseum@ukr.net).

Детальніше про умови участі – на сайті Музею-заповідника.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути