chrome firefox opera safari iexplorer

Прихильники Олімпіади-2022 вже почали ділити «Тисовець»

20 квітня 2011 о 16:09

Туристично-спортивний комплекс «Тисовець», що на Львівщині, для підготовки до Олімпіади-2022 буде передано від Міністерства оборони України «державній структурі, яка буде зводити об’єкти під Зимову Олімпіаду 2022 року».

Про це 20 квітня у коментарі ZAXID.NET повідомив голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк.

«Мова йде про передачу від Міноборони тільки державній структурі, яка буде зводити об’єкти під Зимову Олімпіаду 2022 року», – запевнив Михайло Цимбалюк.

З його слів, це може бути як державна структура, аналогом якої є сьогодні Нацагентство з підготовки до Євро-2012, так і місцеві органи влади.

«Коли зможемо захистити свою стратегію перед Кабміном, тоді і буде прийнято відповідне рішення», – уточнив голова ЛОДА. Також він додав: «До літа цього року ми повинні знати чітку картину».

Зазначимо, про питання передачі «Тисовця» від Міноборони також йшлося під час візиту до Львова Президента Віктора Януковича 11 квітня.

Нагадаємо, раніше директор «Тисовця», полковник Володимир Мельников зазначав: «Спортивна база «Тисовець» є державною структурою, була, є, залишається нею. Це не приватна структура, держава буде вирішувати щодо форми власності, і яким чином це буде відбуватися. Я думаю, усе буде в державній власності, адже гроші вкладає держава».

Також 11 квітня у Львові віце-прем'єр – міністр інфраструктури України Борис Колесніков заявив, що для досягнення такої амбітної мети як «Олімпійська надія-2022», «ми маємо пройти кілька етапів». Перший етап розпочнеться 1 червня 2011 року. Він триватиме три роки. Під час другого етапу (з 2015 до 2022 року) заплановано добудувати решту необхідних об’єктів. «Спортивна база в Тисовці стане головною ареною для змагань з біатлону та лижних перегонів, у Воловці слід провести змагання з швидкісного спуску, супергіганту і суперкомбінації. Славське буде перетворено на центр гірськолижного порту, змагань зі слалому та слалому-гіганту», – сказав Колесніков.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути