chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні День комп’ютерника і програміста, що відзначається у 256-й день року

13 вересня 2017 о 11:29

День комп’ютерника і програміста — неофіційне свято програмістів, що відзначається у 256-й день року. Число 256 (два у восьмому ступені) обрано тому, що це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта, пише Ділова мова.

У високосні роки це свято припадає на 12 вересня, у невисокосні — на 13 вересня.

Найчастіше слово «програмування» і все, що з ним пов’язане, асоціюється у звичайної людини тільки з персональним комп’ютером, проте це не так. Практично кожен електронний пристрій — від пульта дистанційного керування до складних промислових верстатів з програмним управлінням — пройшли через руки фахівців з програмування.

Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося телевізор, чи слухаємо радіо, чи розмовляємо по телефону — ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко сфери нашого життя.

І хоча поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні. Значення професії програміста у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш затребуваним, і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства.

У 2017 році День комп’ютерника і програміста припадає на 13 вересня.

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути