chrome firefox opera safari iexplorer

Пільги зі сплати земельного податку можуть скасувати

11 жовтня 2017 о 15:30

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект, яким пропонується скасувати для громадян пільги при сплаті земельного податку, повідомляє Українське право.

Автор законопроекту — депутат від Блоку Петра Порошенка Олег Барна.

Зокрема, із Податкового кодексу хочуть вилучити норму про звільнення від сплати земельного податку інвалідів першої і другої групи, пенсіонерів, осіб, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Ініціатор законопроекту переконаний, що держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та що передалися нам з комуністичного минулого, а натомість люди мають отримувати достойну заробітну плату.

«Коли мова йде про землю, то при раціональному її використанні на ній можна вирощувати великі врожаї, які будуть давати значні прибутки, що можуть складати десятки тисяч гривень з одного гектара. Тому, земельний податок в розмірі 100 чи 200 гривень за гектар не буде суттєвим та кожен громадянин спроможний його сплатити. Тобто, це не є значна сума для кожної окремої людини, але в цілому для села, громади це буде серйозним поповненням до місцевого бюджету»,- йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...