chrome firefox opera safari iexplorer

У Держстаті порівняли українські зарплати з європейськими

11 березня 2018 о 09:28
Infolight

У четвертому кварталі 2017 року погодинна зарплата українців склала 53,4 грн або трохи менше двох доларів.

Про це йдеться на сайті Держстату, – повідомляє facenews.ua.

Згідно з інформацією, найбільш високий рівень погодинної оплати був зафіксований в Києві. Зокрема, в столиці за годину роботи можна було отримати 81,5 грн – 3 дол., При цьому найнижчим рівнем оплати відзначилася Чернігівська область – 42 грн за годину.

Якщо порівнювати з іншими країнами, то в Данії за годину роботи можна отримати в середньому 40 євро – 1,306 тис. грн. Цей показник майже в 16 разів більше, ніж в українській столиці.

Погодинна форма оплати праці є основною формою в більшості розвинених країн. Співробітники можуть додатково підзаробити по закінченню основного 8-годинного робочого дня. Дана форма оплати є зручною для тих, хто бажає працювати неповний робочий день.

Міжнародна Організація Праці (МОП) ще на початку 2000-х років рекомендувала мінімальну погодинну оплату праці на рівні 3-4 доларів.

Вона створена в 1919 році, з 1946 року є спеціалізованою установою ООН. Згідно зі своїм Статутом МОП покликана сприяти встановленню загального і міцного миру на основі соціальної справедливості шляхом поліпшення умов праці.

Раніше, принципових безсрібників серед керівників держав в історії людства було небагато. Відверто кажучи, їх практично не та було. Така вже людська природа, що, дорвавшись до влади, вона вимагає більше золота. 

Джерело: zik.ua
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути