chrome firefox opera safari iexplorer

Киянин прожив чотири дні у лісі без їжі та вогню

12 березня 2018 о 11:42
firtka.if.ua

Чотири дні на Прикарпатті тривали пошуки заблукалого туриста з Києва.

Нагадаємо, 9 березня о 20:37 до Служби порятунку надійшло повідомлення від чергового Явірницького пошуково-рятувального відділення СПРЧ АРЗ СП про те, що 7 березня на горі Піп Іван перебувала туристична група в кількості чотирьох чоловік. Зранку 7 березня група туристів вирушила маршрутом в напрямку гори Говерла, проте близько 10:00 години вони розділилися: троє людей пішли в сторону гори Говерла, а житель Києва змінив маршрут руху та пішов в сторону гори Вухатий Камінь, поблизу села Дземброня Верховинського району. Телефонний зв’язок з туристом відсутній, повернення додому планувалось 9 березня, однак він не повернувся.

І лише 11 березня туриста знайшли в районі полонини Шешорська. Стан чоловіка задовільний.

Як розповів керівник Верховинського загону рятувальників Василь Кобилюк, стан потерпілого задовільний.

За словами рятувальника, до Шибеного він дороги не знав, бо піднімались із Дземброні. Дорогу назад турист банально «загубив». А подальші пересування могли б тільки ускладнити питання життя, адже саме закинута будівля на полонині врятувала йому можливість милуватися цим світом.

«Наразі промерзлий до кісток екстремал перебуває у терапевтичному відділенні Верховинської ЦРЛ: ескулапи констатували бронхіт, — розповідає Кобилюк. - То тільки назва того відділення така страшна. Температуру тіла за ніч збили, зараз 36,6, почуває себе як на мене дуже добре, сказав знайомій по телефону що перебуває, як на курорті. Лікар сказав, що сьогодні повернуть в терапевтичне відділення і днів 5 порекомендують все-таки пролікуватися. Діагноз — гострий бронхіт. Передав Кості гроші, перераховані мені на картку його знайомою, залишив свої контакти на про всяк випадок, попросив рятувальників, які його знайшли, відвідати його в терапії. Думаю, через пару днів він „втече“ додому. І ще дізнався, що хлопець здається мав якесь відношення до школи виживання. Це його і врятувало».

Джерело: firtka.if.ua
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути