chrome firefox opera safari iexplorer

Нагородження переможців VI Всеукраїнської акції «Музейна подія року»

Дата події:16 травня 2011 о 13:00
Місце події:Київ, Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький арсенал» (вул. Лаврська, 14)
Більше про подію:

За звання кращої Музеї події – 2010 змагаються близько 40 проектів різного формату та масштабу зі всієї України.

Організаторами Акції є Український центр розвитку музейної справи та МБФ «Україна 3000». Цього року партнером Акції виступив Польський інститут в Києві. Захід відбудеться за сприяння Асоціації благодійників України, Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал», Благодійного фонду «Мистецький арсенал» та інформаційної підтримки журналу «Art Ukraine».

У рамках церемонії нагородження призерів Акції «Музейна подія – 2010» також відбудеться відзначення переможців Спеціального полько-українського конкурсу музейних проектів (організатори – Польський інститут в Києві, Український центр розвитку музейної справи) та учасників Програми підтримки музейних працівників на 2011–2012 рр. (організатори МБФ «Україна 3000», Український центр розвитку музейної справи).

До участі в урочистостях запрошуються музейні фахівці, представники органів влади й іноземних дипломатичних представництв, представники ЗМІ та всі, кому небайдуже музейне життя України.

Щорічна Всеукраїнська акція «Музейна подія року» започаткована у 2006 році й має на меті привернення уваги громадськості до найважливіших подій і тенденцій музейної галузі, а також заохочення музейних колективів до якнайкращої презентації своїх проектів.

Краща музейна подія року обирається шляхом рейтингового голосування широкого кола експертів (понад 100 осіб) зі всієї України: музейники, пам’яткоохоронці, профільні чиновники, громадські діячі, представники ЗМІ та ін.

В минулі роки переможцями Акції були такі події, як: відкриття після реставрації палацу гетьмана українського козацтва Кирила Розумовського (м. Батурин, Чернігівська область); мистецький проект «Марія Примаченко. 100»; проект «Відродженні шедеври з музейних скарбниць України» (Київ, 2008); виставка творів І. Айвазовського (Київі, 2007); Відкриття експозиції «Східна колекція» у Музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (Київ, 2006); виставка творів Ніко Піросманішвілі (Київ, 2006); перший український музейний фестиваль «Музей третього тисячоліття» (Дніпропетровськ, 2005) та ін.

Докладніша інформація та акредитація ЗМІ за телефонами:
(+38044) 390-82-64, (+38066) 363-49-28, (+38067) 408-25-92
або електронною поштою mail@prostir.museum

31 жовтня

Інші дати
Міжнародний день Чорного моря
Це свято відзначається в день, коли в 1996 році шість причорноморських країн - Болгарія, Румунія, Туреччина, Грузія, Росія і Україна - підписали Стратегічний план дій з реабілітації і захисту Чорного моря.
Розгорнути
Народився Михайло Злобинець (кобзар Домонтович)
(1883, м. Золотоноша, Черкаська область – 1933 ?) – культурно-освітній діяч, поет, бандурист. Організатор та керівник ансамблю бандуристів, майстер з виготовлення бандур. Автор «Самовчителя гри на кобзі або бандурі», збірника творів для бандури.
Розгорнути
Народився Микола Кибальчич
(1853, м. Короп, Чернігівська область - 1881) – винахідник і революціонер-народник. Автор схеми першого у світі реактивного літального апарату. Страчений за співучасть у замаху на імператора Олександра II.
Розгорнути