chrome firefox opera safari iexplorer

НУБІП відсвяткував День студентського спорту

20 вересня 2018 о 15:39
nubip.edu.ua

Національний університет біоресурсів і природокористування відзначив День студентського спорту змаганнями, рекордами та турнірами.

Голова наглядової ради університету та віце-президент НОКу Микола Томенко нагородив спортивними подарунками студентів, які встановили рекорди в номінаціях: стрибки на скакалці, удари на дальність та точність футбольним м’ячем та метання бейсбольного м’яча на дальність.

Під час нагородження він назвав Національний університет біоресурсів лідером у розвитку та підтримці студентського спорту.

Сьогодні університет є одним із лідерів серед навчальних закладів, які пропагують здоровий спосіб життя та підтримують розвиток фізичної культури й спорту, — зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, що найбільшу державну підтримку і фінансування студентський  спорт отримав, коли Микола Томенко перебував на посаді віце-прем’єра. Разом з тодішнім міністром освіти і нинішнім ректором НУБІП Станіславом Ніколаєнком вони почали відроджувати спортивні заходи у вишах, підтримували розвиток різних видів спорту та здорового способу життя серед молоді.

Микола Томенко переконаний, що найкращий шлях відродження студентського спорту та інфраструктури — це інвестування та підтримка держави. Він також пояснив, що сьогодні уряд, на жаль, займає прямо протилежну позицію, що пояснюється зменшенням фінансування та закриттям кафедр фізичного виховання та скороченням спортивних секцій у навчальних закладах.

Також в університеті все ще триває шаховий турнір на встановлення рекорду України одночасної гри в шахи, із занесенням до Національного Реєстру України. За участю понад 600 учасників з числа студентів та викладачів НУБіП України. 

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...