chrome firefox opera safari iexplorer

НУБІП відсвяткував День студентського спорту

20 вересня 2018 о 15:39
nubip.edu.ua

Національний університет біоресурсів і природокористування відзначив День студентського спорту змаганнями, рекордами та турнірами.

Голова наглядової ради університету та віце-президент НОКу Микола Томенко нагородив спортивними подарунками студентів, які встановили рекорди в номінаціях: стрибки на скакалці, удари на дальність та точність футбольним м’ячем та метання бейсбольного м’яча на дальність.

Під час нагородження він назвав Національний університет біоресурсів лідером у розвитку та підтримці студентського спорту.

Сьогодні університет є одним із лідерів серед навчальних закладів, які пропагують здоровий спосіб життя та підтримують розвиток фізичної культури й спорту, — зазначив Микола Томенко.

Нагадаємо, що найбільшу державну підтримку і фінансування студентський  спорт отримав, коли Микола Томенко перебував на посаді віце-прем’єра. Разом з тодішнім міністром освіти і нинішнім ректором НУБІП Станіславом Ніколаєнком вони почали відроджувати спортивні заходи у вишах, підтримували розвиток різних видів спорту та здорового способу життя серед молоді.

Микола Томенко переконаний, що найкращий шлях відродження студентського спорту та інфраструктури — це інвестування та підтримка держави. Він також пояснив, що сьогодні уряд, на жаль, займає прямо протилежну позицію, що пояснюється зменшенням фінансування та закриттям кафедр фізичного виховання та скороченням спортивних секцій у навчальних закладах.

Також в університеті все ще триває шаховий турнір на встановлення рекорду України одночасної гри в шахи, із занесенням до Національного Реєстру України. За участю понад 600 учасників з числа студентів та викладачів НУБіП України. 

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути