chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Вшанувати пам`ять жертв голодомору мають право всі, а не лише за “списками президента”

24 листопада 2018 о 16:12

Меморіал жертвам голодомору закрили для відвідувачів. Сьогодні в Києві правоохоронці не пропускали бажаючих вшанувати пам`ять жертв голодомору.

Команда “Рідної країни” традиційно пройшлась пішою ходою до музею, проте на вході їх зустріли правоохоронці, повідомивши, що вхід на територію лише за спискам та документами. За словами правоохоронців, вхід збираються відкрити для вільного доступу лише після від`їзду президента. Вшанувати память жертв голодомору вдалося  лише після півгодинних переговорів.

Лідер партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко так прокоментував ситуацію, яка відбулася біля меморіалу:

“Добре, що після переговорів з представниками відповідних органів, хоч і під їх пильним наглядомнам, нашій делегації таки дозволили покласти квіти. Ми довго боролись за свободу та рівність, а в підсумку повернулись туди, з чого починали – перекритих доріг та закритих персонально для посадовців територій. Не можна любити і вшановувати історію України “по списках президента”.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути