chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві запустили годинник відліку часу до Євро-2012

09 червня 2011 о 09:16

8 червня в Києві розпочав роботу годинник зворотного відліку часу до початку чемпіонату з футболу Євро-2012.

Як повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, годинник працюватиме цілодобово, нагадуючи киянам та гостям столиці, скільки часу залишилося до чемпіонату Європи з футболу у 2012 році.

«Саме 8 червня наступного літа ми будемо зустрічати гостей і уболівальників не тільки з європейських країн, а й з усього світу», — зазначив голова КМДА Олександр Попов.

Годинник — електронне табло 8 метрів завширшки і 2 метри заввишки — встановлений біля центрального входу до Київської міської державної адміністрації. Циферблат прямокутної форми показуватиме, скільки днів, годин і хвилин залишилося до початку турніру 8 червня 2012 року.

Загальна висота конструкції сягає шести метрів.

Столичний годинник є 13-тонною конструкцією з монолітним фундаментом. Монітор встановлений на майже триметровій опорі.

Також подібний годинник був запущений у Львові, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Є така добра традиція за рік до чемпіонату запускати годинники зворотного відліку. Це не нова традиція. Багато міст вже це роблять. Не тільки міста, але і УЄФА. Ми підтримали таку традицію. Вона, насправді, дає можливість мешканцям і туристам міста отримати додаткову туристичну атракцію, подивитися скільки залишилося часу до першого матчу, який відбудеться у 2012 році», – розповів директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний.

Висота львівського хронометру складає понад 2,5 м, вага – близько 300 кг. Конструкція є вандалостійкою та досить міцною.

У 2012 році на місці навколо годинника буде розміщена фан-зона, де відбуватиметься трансляція матчів чемпіонату Європи з футболу. Вона зможе розмістити понад 35 тисяч вболівальників.

 

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути