chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві створять Музей національної оперети

13 червня 2011 о 15:27

Невдовзі у Києві з'явиться Музей національної оперети. Про це повідомляє «5 канал».

Відкрити його збираються у приміщенні Національного театру оперети. У музеї будуть і історичні, і сучасні експонати, пов'язані з оперою, мюзиклами та музично-драматичними виставами.

Керівники театру уже почали збирати експонати. Приносити їх можуть і усі охочі.

Спершу музей планують розмістити у фойє театру, а згодом — перенесуть у спеціально збудоване приміщення — пам'ятний знак національній опереті.

За словами художнього керівника театру Богдана Струтинського, проект музею вже є: «Це такий великий циліндр, скляний, в якому вся історія музичної культури, і все, шо пов'язано з оперетою України. З виставами театру оперети, з людьми, з особистостями, починаючи ще від Садовського, Заньковецької, Курбаса — тобто тих митців, які творили тут».

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути