chrome firefox opera safari iexplorer

Рада нацбезпеки Ірану пообіцяла відкрити доступ до українського Інтернету

18 липня 2011 о 11:31

В Ісламській Республіці Іран ускладнений доступ до ряду українських Інтернет-видань, зокрема, www.ua.korrespondent.net, www.obozrevatel.com, www.segodnya.ua, www.bigmir.net та інших.

Про це повідомив Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко, який перебував на минулому тижні у складі української делегації з робочою поїздкою в Ірані та провів ряд зустрічі з високопосадовцями цієї країни.

Зокрема, під час зустрічі з секретарем Вищої ради національної безпеки С.Джалілі, віце-спікер українського парламенту звернув увагу на забезпечення державними органами влади Ірану доступу до українських суспільно-політичних Інтернет-видань, якими користуються як громадяни України, які перебувають чи проживають в Ірані, так і всі, хто цікавиться суспільно-політичним життям України.

В свою чергу, секретар Вищої ради національної безпеки Ірану С.Джалілі дав доручення, щоб фахівці Вищої ради національної безпеки разом з працівниками Посольства України в Ірані усіляко посприяти доступу до українського Інтернет-медіаресурсу на території Ірану.

Як нещодавно повідомляв Інтерфакс, Іран вирішив ще більше посилити систему фільтрації в Інтернеті для того, щоб блокувати тисячі нових веб-сайтів, які суперечать владі Ісламської республіки. На даний момент в Ірані заборонений доступ до більш ніж 5 млн Інтернет-ресурсів, включаючи сайти «ВВС», «CNN» тощо.

«Рідна країна»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути