chrome firefox opera safari iexplorer

До Львова прибув мотопробіг «БайКрай» на чолі з Вірастюком

18 липня 2011 о 13:35

18 липня до Львова приїхала мотоколона учасників мотопробігу «БайКрай». Шестеро мотоциклістів та чотири особи супроводу мають намір проїхати за 9 днів, з 18 до 26 липня, усі обласні центри України. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Мета заходу – привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, і закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, котрі пересуваються на двоколісному транспорті.

«На наше переконання, ця соціальна акція має велике значення для суспільства, адже згідно зі статистикою кожні 16 хвилин в Україні відбувається ДТП, а кожні дві години гине людина. Відтак мотопробігом ми, у першу чергу, хочемо наголосити на шанобливому ставленні учасників дорожнього руху один до одного та дотриманні правил дорожнього руху», – зазначив Василь Вірастюк.

19 липня мотоколона вирушить до Ужгорода і рухатиметься далі містами України, а 26 липня повернеться в Київ.

2 квітня

Інші дати
Дарія Дяченко
1924 – діяч партизанського руху. У роки Другої світової війни була учасницею загону «Партизанська іскра» на Миколаївщині. Загинула від рук окупантів. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Серж Лифар
(1905, м. Київ - 1986) - балетний танцівник та хореограф українського походження, відомий як один із найвидатніших танцівників XX сторіччя. Сучасники називали його «богом танцю», «добрим генієм балету XX століття».
«Навіть прекрасний блискучий Париж не зміг примусити мене, киянина, забути мій широкий, величавий Дніпро». (Серж Лифар)
Розгорнути

Новини Дивитися всі