chrome firefox opera safari iexplorer

Музей Пирогово зменшать на 20 га?

27 липня 2011 о 15:22

Фракція БЮТ у Київраді заявляє, що міська влада намагається протягти через Київраду рішення про зменшення площі Музею Пирогово на 20 га.

«Земельна ділянка музею надана вже дуже давно рішенням Київради. Право користування цією ділянкою ніхто не відміняв, і воно досі чинне. Таким чином, те рішення, яке зараз влада намагаються „тихенько“ протягти на сесію — ні що інше, як завуальоване рішення про зменшення площі музею на цілих 20 га», — сказала Меліхова.

Депутат нагадала, що у 2008 році Київрада прийняла рішення про оформлення права користування земельною ділянкою державній установі «Музей народної архітектури та побуту України Національної академії наук» для експлуатації та обслуговування експонатів, будівель і споруд музею в Пирогів. Згідно з цим рішенням, музею оформлено ділянку площею 131,55 га.

Нині музею в постійне користування пропонують віддати 111, 519 га.

Нагадаємо, на днях було зменшено площу Національного ботсаду ім. Гришка на півгектари.

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...