chrome firefox opera safari iexplorer

Святкування «День коваля»

Дата події:6-7 серпня 2011 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» (село Копачів Обухівського району Київської області)
Більше про подію:

6-7 серпня Парк Київська Русь відчинить ворота для кращих майстрів ковальскої справи.

Організатори свята влаштують ексклюзивні конкурси та турніри. Ковалі разом із гостями зіграють середньовічний гімн ковальському мистецтву молотом на наковальні, а візантійські вершники зійдуться в поєдинку із хазарами. Найкращі майстри отримають подарунки та потраплять до "Книги слави «Парка Київська Русь».

Відкриє «День Коваля» урочиста хода найкращих ковалів України та вітання князя Володимира. Зона середньовічної імпровізації буде готова до зустрічі гостей. Чоловікам проведуть майстер-клас із ратної справи, а жінок навчать середньовіковому танку.

Грандіозна ігрова програма – «Забави ковалів» – дозволить гостям Парку приміряти войовничу роль ремісників. Для всіх бажаючих організатору заходу влаштують бої з ведмедями, метання молотів і підков. Ковалів змінять на полі бою візантійці та хазари у змаганні за княжу корону. Вершники пройдуть низку випробувань: вразять списом ворожого сарацина, випробують свою спритність у спробі зірвати мечем стальні кільця, піднімуть на скаку із землі хустинку, яку зронила дама серця. До речі, цього сезону така лицарська розвага відбудеться вперше і стане презентаційною.

«День Коваля» припаде до смаку гостям Парку Київська Русь. Майстри-жреці зачарують відвідувачів середньовічною епохою ковальского ремесла, а доблесні воїни відкриють світ войовничих боїв та лицарських турнірів

Парк відкривається для гостей з 10-00 ранку.

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться:
6 серпня(субота) о 12-00 і завершитися о 19 -00. Парк працює до 22-00
7 серпня (неділя) о 12-00 і завершитися о 19-00. Парк працює до 19-00

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути