chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін підтримав ліквідацію 5 вишів МВС

10 серпня 2011 о 14:54

Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження № 727-р «Про реорганізацію мережі вищих навчальних закладів Міністерства внутрішніх справ». Рішення датоване 27 липня 2011 року, повідомляє Урядовий портал.

Згідно з пропозицією Міністерства внутрішніх справ, підпадає під реорганізацію Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка шляхом ділення з його складу Донецького юридичного інституту та віднесення зазначеного інституту до сфери управління МВС.

Розпорядження передбачає ліквідацію:

  • Запорізького юридичного інституту Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ;
  • Кіровоградського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ;
  • Кримського юридичного інституту Одеського державного університету внутрішніх справ;
  • Херсонського юридичного інституту Харківського національного університету внутрішніх справ;
  • Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ.

Згідно з розпорядженням, слухачі, курсанти та студенти реформованих вищих навчальних закладів продовжують навчання в університетах, до складу яких входили їх навчальні заклади, або в інших вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ за їх вибором шляхом переведення в установленому порядку.

Як «Рідна країна» писала раніше, батьківський комітет Кримського юридичного інституту Одеського державного університету внутрішніх справ висловлював крайню стурбованість ситуацією з подальшою долею навчання своїх дітей у цьому вузі. Адже об'єктивних причин для закриття цього єдиного в АР Крим міліцейського вишу немає, натомість територія Кримського юридичного інституту знаходиться в одному з найпривабливіших куточків Сімферополя, на якому, за непідтвердженими даними, хочуть побудувати готельний комплекс з розважальним центром і навіть… аквапарком.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути