chrome firefox opera safari iexplorer

Меморіальний музей К.Г.Стеценка

  • 08531, Фастівський район, с.Веприк, вул..Стеценка, 1
  • (045 65) 4-54-24
  • щодня, крім суботи і неділі з 9.00 до 17.00
  • Пільгове відвідування: Всі види пільгових категорій
Про музей:

Меморіальний музей К.Г.Стеценка було відкрито в травні 1982р. до 100-річчя від дня народження.

Експозиція музею представлено в шести кімнатах та оформлена згідно з творчою діяльністю композитора за такими розділами: диригентсько-хорова справа, концертна, педагогічна та композиторська діяльність.

Слід зазначити що відвідувачі мають змогу, окрім інформації, пов’язаної з життям та творчістю Кирила Стеценка, ознайомитися з історією села, зокрема з такими її сторінками, як Голодомор 1932—1933 рр. період Другої світової війни, як Голодомор 1932—1933 рр., період Другої світової війни, політичні репресії 1931—1944 рр.

У музеї зберігаються також особисті речі композитора: ікони, стіл, підсвічник та інші. В експозиції представлені рідкісні нотні видання композитора, книги про нього відомих письменників та мистецтвознавців, фотографії, портрети діячів культури, пов’язаних з його іменем, родинні фото.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути