chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у Києві відкрилася традиційна виставка квітів

20 серпня 2011 о 11:02

У суботу, 20 серпня, відбулося урочисте відкриття традиційної міської виставки квітів.

Співоче поле у Печерському ландшафтному парку сяє всіма барвами квиткових композицій. Цю виставку підготували 9 районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень, міський декоративний розсадник «Теремки» та комунальне підприємство «Святошинське лісопаркове господарство».

Серед представлених експозицій – «Дерево життя», що складається близько з 70 тисяч квітів, квіткове панно з соняшниками та інсталяція у вигляді цукерки «Raffaello». На створення останньої пішло 30 тисяч хризантем. Незважаючи на свій вражаючий масштаб, квіткова цукерка виглядає невагомою та вишуканою, як справжнє «Raffaello».

До речі, ця квіткова інсталяція є найбільшою цукеркою з квітів в Україні.

На виставці також представлені посадковий матеріал декоративних дерев і кущів власного виробництва та вироби з дерева – дитячі майданчики, альтанки тощо.

Крім того, до участі у виставці залучені квітникарі-аматори, вітчизняні розсадники декоративних рослин, підприємства з реалізації продукції та послуг у сфері озеленення, садівництва та благоустрою.

Квіткова виставка триватиме до 4 вересня.

Нагадаємо, традиція проведення міських виставок квітів започаткована ще у 1953 році. З того часу виставки проводяться у наймальовничіших місцях Києва.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути