chrome firefox opera safari iexplorer

Табачник не збирається йти у відставку

02 вересня 2011 о 09:22

Міністр освіти Дмитро Табачник не збирається увідставку і не планує створювати партію. Інформація про відставку виявилася жартом Льовочкіна.

Як повідомлялося раніше, глава Адміністрації президентаСергій Льовочкін проанонсував швидке звільнення Табачника.

Насправді ніхто нічого не анонсував. Як повідомило джерело в Адміністрації президента, повністю «скандальна» відповідь Льовочкіна на питання про відставку Табачника була такою:

«Так, обов'язково, але невідомо коли». «І при цьому Льовочкін посміхався, всім виглядом даючи зрозуміти, що жартує», — додало джерело і пояснило, що найближчим часом звільнення міністра не планується, пише газета «Сегодня».

Відзначимо, у зв'язку з таким резонансом, ЗМІ вже почали міркувати про замінника Табачника і його політичне майбутнє.

А коли вчора вранці Табачник не з'явився в одну зі столичних шкіл, де він був у списку почесних гостей, відразу пішли розмови: готується до відставки, відзначає видання.

«Я сьогодні працюю у Вінницькій області. Ми відкрили нову гімназію в Шаргороді. І це була давня домовленість, яку 31 серпня я погодив з прем'єр-міністром», — розповів Табачник.

Щодо розмов про свою відставку Табачник поставився з іронією - він теж вважає, що Льовочкіна неправильно зрозуміли.

Водночас, нещодавно поширилися чутки, що Дмитро Табачник планує  створити власну партію, на що міністр категорично заперечив.

«Жодну партію створювати я не збираюся», — сказав Табачник.

Нагадаємо, що вчора, 30 серпня, голова Адміністрації Президента заявив, що на Табачника чекає відставка с посади міністра освіти.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини освіти Освічена

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути