chrome firefox opera safari iexplorer

У Криму з'являться готелі європейського рівня

12 жовтня 2011 о 09:05

Всесвітня готельна мережа Hilton планує відкрити готельу Криму. Як розповіла директор з розвитку Hilton в Україні Магдалена Секутовська, на даний момент ведуться переговори з кримською владою.

«Ще не підписані договори, я не можу давати офіційну інформацію. Але підтверджую, що ми розглядаємо Крим, зокрема Ялту», — запевнила вона, передає Сегодня.

Заступник міністра курортів і туризму Криму Олександр Лієв розповів, що Hilton вже підібрав і навіть викупив місце для своїх об'єктів.

Що стосується інших готельних мереж світового рівня, то конкретних результатів досягли лише Radisson — ця мережа вже відкрила першу чергу готелю на 63 номери в Алушті в 2008 році, планує здати другу до 2012 року і будує готель в Сімеїзі. А от Hyatt і Marriot, про переговори з якими неодноразово заявляли в Радміні, зволікають з укладенням договорів.

«Ми готові зайти до вас хоч завтра, але пауза залежить не від нас, а від того, наскільки ваша влада здатна виконати наші умови. І ще одне правило не тільки нашої мережі, але й інших, — спочатку відкривати готель у столиці, а потім — у Криму», — пояснив регіональний представник Marriot International Івіца Чачіц.

У київському офісі Hyatt взагалі запевнили, що поки не планують будівництво на півострові.

Нагадаємо, наприкінці вересня Кабмін вирішив інвестувати в інфраструктуру Криму понад 31 мільярд гривень.

У програмі визначені шість пріоритетних напрямків розвитку транспортно-дорожнього комплексу республіки: розвиток автомобільних доріг, розвиток автомобільного транспорту, електротранспорту, залізничного, морського і авіатранспорту.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути