chrome firefox opera safari iexplorer

У Сумах встановили Камінь Кохання

13 жовтня 2011 о 17:14

У Сумах в ніші біля дзвіниці Воскресенського храму встановили Камінь Кохання.

Про це журналістам повідомив головний архітектор міста Володимир Биков. "Камінь зберігає вірність, з'єднує серця і гарантує вічну любов", — сказав він.

Камінь Кохання — це камінь із Кани, невеликого містечка в Галілеї, де Ісус благословив наречених. Згідно з древньою традицією, це місце вважається щасливим для закоханих.

Ті закохані пари, які доторкнуться до цього каменю і попросять у Господа, щоб їх любов була такою ж міцною, як ця частина Святої Землі, отримають благословення на щасливу долю і вічну любов.

Камінь встановлено в ніші з рослинним обрамленням, яке прикрашають фігурки двох янголят.

Поруч біля воріт дзвіниці традиційно фотографуються сумські молодята.

Биков зазначив, що в Україну зі Святої Землі привезено 25 таких каменів, які даруються тільки тим містам, які захочуть їх встановити.

Нагадаємо, нещодавно ВООЗ внесла любов до списку психічних захворювань. Відтепер міжнародний шифр хвороби — F 63.9.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути