chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні проведуть конкурс двійників Тараса Шевченка

14 жовтня 2011 о 12:16

19 жовтня, у середу, о 12:00 відбудеться офіційний старт конкурсу двійників Кобзаря. Про це УНН повідомили в прес-службі організаторів.

«У США, в штаті Флорида, вже двадцять років поспіль проводять конкурс двійників Ернеста Хемінгвея. Щоразу він збирає неабияку кількість глядачів і, що головне – учасників! В Україні двійників Тараса Шевченка не менше ніж у Сполучених Штатах Хемінгвеїв. Чи не в кожному селі мешкає свій Шевченко. Прийшов час про них дізнатися», — наголошують організатори у своєму повідомленні.

19 жовтня організатори представлять перших претендентів на почесне звання Першого офіційно визнаного двійника славетного Кобзаря. Тоді й стартує всеукраїнський пошук людей, схожих на Тараса Шевченка. Вік значення не має – залишилося досить зображень поета у різному віці, щоб ми могли порівняти їх із зовнішністю претендентів.

Конкурс триватиме з 19 жовтня по 13 листопада 2011. А 13 листопада, у неділю, на виставці “Книжковий світ” відбудеться фінальна частина і вся Україна дізнається, хто ж найбільше схожий на Тараса Шевченка.

Нагадаємо,14 Київська міжнародна виставка-ярмарок “Книжковий світ-2011” відбудеться 10-13 листопада в Інституті фізкультури (вул. Фізкультури, 1, ст.м. Олімпійська).

22 серпня

Інші дати
Народився Ісаак Шмарук
(1910, м. Ніжин Чернігівської обл. - 1986) - український кінорежисер. Фільми: "Украдене щастя", "Доля Марини", "Зірки на крилах", "Чумацький шлях", кіноповість "Твоє мирне небо" та ін.
Розгорнути
Народився Петро Юрченко
(1900, с. Медвин, Київська область – 1972) – український архітектор та мистецтвознавець. Співавтор проекту будинку уряду УРСР (1927) у Харкові, житлового масиву Промінь (1929) у Харкові, Курського вокзалу у Москві. Автор надбудови ротонди на Аскольдовій могилі (1935) і проекту відкритого театру біля неї (1936—1937).
Розгорнути

Новини Дивитися всі