chrome firefox opera safari iexplorer

Казки про музику і під музику: в Києві презентували унікальну дитячу книгу

09 листопада 2011 о 12:54

8 листопада 2011 року в столичному клубі «Культ Ра» пройшла презентація проекту «Музична казкотерапія для малят» та дитячої книжки «Будиночок з води», виданої за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».

У заході взяли участь Голова Наглядової ради Фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, літературознавець Оксана Івасюк, а також митці, які працювали над виданням – автор казки «Будиночок з води», письменниця і казкотерапевт Катерина Єгорушкіна, упорядник книги, музикотерапевт Стефан Недериця, композитор і піаніст Дмитро Красноухов, художниця Марися Рудська.

«Будиночок з води» – це не просто книжка. Вона подає цілий комплекс художніх засобів, що допомагають дитині зануритися у казковий світ за допомогою звуків музики і художнього слова, а також у доступній формі вчить музичній грамоті. Катерина Єгорушкіна створила цікаву і повчальну історію. Музичний терапевт Стефан Недериця уклав музичний альбом, у якому гармонійно поєднав класичну музику зі звуками океану, морських мешканців і птахів. А молода художниця Марися Рудська доповнила казковий світ «Будиночка» оригінальними ілюстраціями.

«Ця книга поєднує багато важливих речей, – сказала, звертаючись до присутніх, пані Катерина Ющенко. – По-перше, вона дозволяє доторкнутися до чарівного світу дитинства. По-друге – це українська книжка, а наш Фонд широко підтримує вітчизняне книговидавництво. І по-третє – ця книжка несе дітям мистецтво, музику, і вона вчить їх доброті, дружбі, відповідальності. Думаю, особливо корисною вона буде дітям з особливими потребами».

Також на гостей презентації чекали дитячі конкурси, жива музика і «сеанс казкотерапії» від Катерини Єгорушкіної, яка зачитала фрагменти з книжки «Будиночок з води».

«Будиночок з води» – це друга книжка із серії «Музична казкотерапія для малят», створена тандемом письменниці Катерини Єгорушкіної та музиканта Стефана Недериці. Книга, створена з використанням досвіду дельфінотерапії, містить десять казок про музику. Головні герої книги – Золотий Дельфін, маленьке Дельфінятко, Дядько Океан та Хлопчик Ра, який ніяк не міг навчитись висловлювати свої думки вголос. Це унікальне видання продовжує традицію якісної української книги.

Додала Катерина Зоркіна

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути