chrome firefox opera safari iexplorer

Депутатам купили п’ять сотень найдорожчих ноутбуків

28 листопада 2011 о 11:53

Управління справами апарату Верховної Ради за результатами тендерів 21 і 24 листопада уклало низку угод на придбання товарів та послуг на загальну суму 8,61 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», інформують «Наші гроші».

ТОВ «КПІ-Сервіс» обрано постачальником 485 ноутбуків на загальну суму 5,49 млн. грн. Кожен комп’ютер вартістю 11,3 тис грн. має встановлену пам’ять не менше 4 Гб і діагональ монітора 23 дюйми.

Нагадаємо, днями голова парламенту Володимир Литвин повідомив про підтримку рішення про перехід Ради на електронний документообіг.

За його словами протягом однієї сесії на друк законопроектів йде 20 тон паперу, а з врахуванням роботи, зарплати та експлуатації копіювальної техніки це коштує близько 400 тис грн. за одну сесію.

Протягом каденції ВР проводить 10 сесій. Тому друк законопроектів протягом цього часу коштує 4 млн грн., що на півтора мільйони дешевше, ніж придбані ноутбуки.

Водночас, як повідомляє видання, парламентська автобаза заплатить 63 тис грн. ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» за обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників 188 наземних транспортних засобів.

Застраховано іномарки Mercedes-Benz S 500, Volkswagen Phaeton, Toyota  land cruiser, Шкода Октавія, Volkswagen LT 35, Опель Омега, Тойота Камрі 3.0 А/Т та інші.

Також управління справами Верховної Ради за 2,70 млн. грн. придбало у ТОВ «Компанія Глорія ЛТД» вузли та приладдя для фотокопіювальних апаратів і за 360 тис грн. замовило парламентському видавництву друкування бюлетенів, збірників, нормативно-правових актів тощо – 56 од., 2 од., 2500 од.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути