chrome firefox opera safari iexplorer

Київрада продала частину Музичного театру на Подолі

02 грудня 2011 о 00:06

Частину приміщення Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва на вул. Межигірська, 2 площею 706, 1 кв. м віддали під приватизацію приватній структурі ТОВ «Центр дозвілля «РА».

Депутати проігнорували те, що відповідний проект рішення не погодила комісія Київради з питань культури та туризму.

«До проекту рішення додавався витяг з протоколу засідання комісії Київради з питань культури, в якому чітко зазначалось, що комісія проти приватизації згаданого приміщення. Виходячи з результатів голосування, думка і висновки нашої комісії були проігноровані», — повідомив голова профільної комісії Олександр Бригинець.

Він зазначає, що кожен депутат мав можливість ознайомитись із думкою комісії, але не врахував її при голосуванні.

Нагадаємо, що за проект рішення Київради «Про внесення змін до рішення Київради від 31.03.2011 „Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва“ проголосувала більшість депутатського корпусу: 80 депутатів Київради. Проти передачі під приватизацію приміщення театру проголосували лише депутати фракції „БЮТ-Батьківщина“ у Київраді та фракції „УДАР Віталія Кличка“.

О.Бригинець нагадав, що Музичний театр для дітей та юнацтва працює в надзвичайно обмеженому просторі: не має приміщень для розташування декорацій, костюмів та інших облаштунків, гримувальних кімнат та кімнат для проведення педагогічної роботи.

Причиною цьому є те, що свого часу частина підвальних приміщень театру, була здана в оренду приватній структурі. Після закінчення строку оренди (29.12.2009) винаймачі не звільнили площі театру — навіть всупереч рішення суду – і увесь цей час намагались приватизувати орендовані колись приміщення.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути