chrome firefox opera safari iexplorer

Великий Антикварний Салон-2011

Дата події:9-18 грудня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Великий Антикварний Салон – наймасштабніший виставковий проект на українському антикварному ринку.

Проект було започатковано 2008 року. Два роки поспіль Великий Антикварний Салон проходив в Українському домі. За цей час його відвідало близько 150 тис. осіб.

Великий Антикварний Салон – це унікальна можливість як для професіоналів, так і для поціновувачів мистецтва побачити картину антикварного ринку України у повному обсязі.

Великий Антикварний Салон – єдиний в Україні проект, який знайомить глядача з історичними раритетами, шедеврами світового мистецтва, унікальними музейними, корпоративними та приватними зібраннями. На Четвертому Великому Антикварному салоні будуть представлені найкращі антикварні галереї, салони, антикварні об’єднання та асоціації.

Серед спеціальних проектів Четвертого Великого Антикварного Салону:

«МУЗЕЙ-ГІСТЬ» − виставковий проект «Арсенал в Арсеналі» вперше представить у Києві унікальну старовинну зброю ХV-ХVІІІ ст. з фондів єдиного в Україні музею зброї «Арсенал» (Львів), збірка якого є третьою в Європі за своїм історичним значенням. Перлина колекції − обладунки «крилатих гусарів» − основної ударної сили військ Речі Посполитої ХVІІ-ХVІІІ ст., які також побачать відвідувачі.

Ретроспектива творів Віктора Зарецького (1925–1990) − знакового художника своєї доби. Учасник дисидентського руху, митець-універсал, рафінований естет, який зумів виплекати свій богоданий талант у суворому кліматі радянської партократії. Проект ініційований відомим мистецтвознавцем Олесею Авраменко.

18 жовтня

Інші дати
Народився Віктор Аверін
(1885, с. Чепіль, Харківська область – 1955) – український зоолог, громадський діяч. Опублікував близько 340 праць з ентомології, орнітології, мисливствознавства, рибництва, і охорони природи. Один із перших організаторів справи захисту рослин в УРСР і підготовки кадрів у цій галузі.
Розгорнути
Народився Володимир Різниченко
(1870, с. Велентієве, Чернігівська область – 1932) – український геолог, художник-карикатурист, поет. У своїх дослідженнях грунтовно висвітлив стратиграфію та тектоніку Середнього Придніпров’я («Природа Канівських дислокацій», «До питання про час і умови утворення укр. лесу», «Про четвертинні рухи земної кори в районі сер. Дніпра»). Ініціатор заснування Канівського музею-заповідника «Могила Т.Шевченка».
Розгорнути
Народилася Євгенія Ярошинська
(1868, с. Чуньків, Чернівецька область – 1904) – українська письменниця, етнограф, фольклорист, громадський діяч. Видала зібрані нею на Буковині «Народні пісні з-над Днітра».
Розгорнути
Народився Сергій Єфремов
(1876, с. Пальчик, Черкаська область - 1939) — український громадсько-політичний і державний діяч, літературний критик, історик літератури. Один з найвидатніших представників неонародництва в українській літературі. Автор видання «Щоденника» і «Листування» Т. Шевченка та фундаментального двотомника «Історія українського письменства».
Розгорнути