chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові заборонили партнерські пологи

22 грудня 2011 о 13:57

У зв’язку з різким зростанням захворюваності на кір на Львівщині з 23 грудня до 14 січня впроваджуються обмежувальні заходи у стаціонарах лікарень. На цей час припиняться партнерські пологи у пологових будинках, а для школярів продовжать канікули.

Про це 22 грудня повідомила завідувач епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко.

На запитання про те, які заходи вживаються на Львівщині задля зупинення епідемії кору Тімко відповіла:

«Є наказ ГУОЗ Львівської ОДА та Львівської обласної СЕС від 7 грудня цього року щодо заходів з профілактики захворюваності населення на кір. Цим наказом обумовлені певні питання, яких мають дотримуватися лікувально-профілактичні заклади, що повинна робити СЕС задля припинення захворюваності на кір.

В області було проведено засідання протиепідемічної комісії при Львівській ОДА. Є рішення, де також виписано для різних підприємств, установ, організацій, різних структур влади передбачено вжиття певних заходів щодо недопущення росту захворюваності.

Є доручення заступника голови Львівської ОДА від 15 грудня 2011 року щодо вжиття заходів щодо захворюваності на кір».

Окрім того, як повідомила Тімко, скеровано лист головного лікаря обласної СЕС в головне управління освіти і науки Львівської ОДА з пропозиціями продовжити зимові канікули у школах на максимальний інкубаційний період захворюваності на кір – з 23 грудня до 14 січня – щоб перервати ланцюжок розповсюдження інфекції.

«Протоколом комісії та доручення заступника голови ЛОДА передбачено, що органи місцевого самоврядування повинні виділити кошти на придбання вакцини проти кору – для щеплення осіб, які не хворіли кором і не мають двохразового щеплення», – повідомила Тімко.

«Посилений режим в інфекційних стаціонарах, припинено відвідування хворих в усіх стаціонарах області. На цей час припиняться партнерські пологи», – додала завідувач епідвідділу облСЕС.

Нагадаємо, з 1 до 21 грудня 2011 року на кір у Львівській області захворіло 434 особи, з них 199 дітей.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути