chrome firefox opera safari iexplorer

Щодня на Львівщині реєструють по 40-50 хворих на кір

11 січня 2012 о 14:37

Щодня на Львівщині ми реєструємо 40-50 випадків захворювання на кір. Про це 11 січня повідомила завідувач епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко.

За останню добу захворіло 84 людини, із них 45 дітей. За 11 днів 2012 року маємо 303 випадки захворювання на кір, серед них – 131 дитина, повідомила Н.Тімко.

Вона заявила: «Епідемії кору ми ще не маємо. На сьогодні ми говоримо про високий рівень захворюваності на кір. Якщо кількість захворілих у співвідношення до 100 тис. населення, більше 10, то захворюваність є високою. У Львівській області цей показник – 30. На усіх 27 адміністративних територіях області зареєстровані випадки захворювання на кір, зокрема на 21 території рівень захворюваності є високим». Вона уточнила ZAXID.NET, що про епідемію кору говорять тоді, коли кількість захворілих перевищує 1% населення.

«Випадки кору на Львівщині почали реєструватися з травня 2011 року, але спершу вони були поодинокі, не викликали занепокоєння. З листопада 2011 року ми побачили значну активізацію захворюваності, і до цього часу ця тенденція зберігається», — додала Н.Тімко.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути