chrome firefox opera safari iexplorer

Щодня на Львівщині реєструють по 40-50 хворих на кір

11 січня 2012 о 14:37

Щодня на Львівщині ми реєструємо 40-50 випадків захворювання на кір. Про це 11 січня повідомила завідувач епідвідділу Львівської обласної СЕС Наталія Тімко.

За останню добу захворіло 84 людини, із них 45 дітей. За 11 днів 2012 року маємо 303 випадки захворювання на кір, серед них – 131 дитина, повідомила Н.Тімко.

Вона заявила: «Епідемії кору ми ще не маємо. На сьогодні ми говоримо про високий рівень захворюваності на кір. Якщо кількість захворілих у співвідношення до 100 тис. населення, більше 10, то захворюваність є високою. У Львівській області цей показник – 30. На усіх 27 адміністративних територіях області зареєстровані випадки захворювання на кір, зокрема на 21 території рівень захворюваності є високим». Вона уточнила ZAXID.NET, що про епідемію кору говорять тоді, коли кількість захворілих перевищує 1% населення.

«Випадки кору на Львівщині почали реєструватися з травня 2011 року, але спершу вони були поодинокі, не викликали занепокоєння. З листопада 2011 року ми побачили значну активізацію захворюваності, і до цього часу ця тенденція зберігається», — додала Н.Тімко.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі