chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові готуються до П’ятого Свята Шоколаду

09 січня 2012 о 12:22

9-12 лютого 2012 року у Львівському Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17) пройде найсолодше свято країни — П’яте Свято Шоколаду.

Організатори запевняють, що ця подія стане чудовою прелюдією до Дня Св. Валентина, сповненою несподіванок, майстер-класів, дегустацій, дитячих ігор та ін.

Протягом чотирьох днів фестивалю передбачається випікання найбільшого шоколадного торта, майстер-класи на шоколадну тематику, шоколадний ярмарок, дегустації шоколадних цікавинок від українських виробників, шоколадні фондю, змагання та показові виступи шоколатьє та шоко-скульпторів.

На святі будуть також забави для дітей, музичні та театральні виступи та безліч інших шоколадних цікавинок.

Детальніше – на сайті фестивалю.

«Рідна країна»

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі