chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові готуються до найбільшого фольклорного фестивалю України

09 серпня 2011 о 14:48

20-24 серпня у Львові пройде IV Міжнародний фольклорний фестиваль «Етновир». З 20 по 23 серпня фестиваль відбуватиметься на Площі Ринок, 24 серпня – дійство закінчиться у ТРЦ King Cross Leopolis концертом до 20-річчя незалежності України.

Цього року до Львова приїдуть три колективи української діаспори: два з Канади і один зі Великобританії. Також у фестивалі візьмуть участь колективи з Італії, Греції, Франції та Республіки Бурунді (Африка). Крім того, на фестиваль запросили трьох українських виконавців, з них два вокально-хореографічні ансамблі зі Львова: «Галичина» та «Веселі черевички».

«Цього року фестиваль буде найколоритніший», – обіцяє організатор Андрій Сидор. Танцюристи на ходулях з Франції, експресивні африканські барабанщики з Бугунді, греки зі всесвітньовідомим танцем «Сіртакі», традиційні танці з елементами сучасного перфоменсу від басків з Франції, жонглювання прапорами та чемпіонат з «живих шахів» від італійців влаштують п’ятиденну феєрію.

Також на Площі Ринок збудують наметове містечко, там кожен колектив проведе кулінарні майстер-класи, щоб усі охочі могли скуштувати національних страв країн-учасників.

Фінальний концерт на Площі Ринок відбудеться 23 серпня, а 24 дійство перенесуть до ТРЦ King Cross Leopolis. Уже традиційно закінчиться «Етновир» старовинним українським танцем «Аркан», його танцюватимуть усі учасники.

Детальніше про фестиваль - тут.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути