chrome firefox opera safari iexplorer

На Євро гостям столиці пропонують скуштувати борщ та київський торт

16 січня 2012 о 09:42

Главк КМДА з підготовки до Євро-2012 розробив перший інформаційний буклет про столицю на чотирьох мовах: українською, російською, німецькою та англійською.

У КМДА для гостей Євро-2012 розробили брошуру, де пропонують відвідати Маріїнський палац та замок Ричарда. При цьому у книжечці не згадується, що увійти всередину ні в перший, ні в другий не вдасться, пише «Сегодня».

На 36 сторінках, підготовлених для гостей, які приїдуть до Києва, також представлена ​​коротка інформація про інші пам'ятки архітектури, видатних мешканців, культурного і спортивного життя.

Розповіли трохи і про їжу. З обов'язкових страв, які радять спробувати в кафе і ресторанах, — борщ з пампушками (англійцям він представлений як «червоний м'ясний суп»), такий «делікатес», як сало, котлету по-київськи, голубці з печі і київський торт.

Серед відомих киян називають Ігоря Сікорського, Валерія Лобановського, Михайла Булгакова, братів Кличків, Андрія Шевченка, Олега Блохіна та Олексія Михайличенка.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути