chrome firefox opera safari iexplorer

У Рівному започаткували творчі зустрічі освітян

18 січня 2012 о 11:18

Керівник комунальної установи «Рівненський міський методичний кабінет», заслужений працівник освіти України Олеся Пасічник започаткувала цикл творчих зустрічей освітян міста із цікавими та успішними в обраній галузі людьми.

Про це «Рідній країні» повідомили організатори цього просвітницького проекту.

Перша зустріч відбулася 17 січня, у музеї освіти м. Рівного. Гостем став кандидат історичних наук, викладач кафедри релігієзнавства Національного університету «Острозька академія» Михайло Якубович.

Під час круглого столу обговорювалася проблематика вивчення сакральних текстів (Біблію, Корану та Вед) у загальноосвітній школі та україномовний переклад Корану, здійснений Михайлом Якубовичем.

Питання вивчення у курсі загальноосвітньої школи сакральних текстів уже не вперше цікавить освітян. Активними учасниками обговорення стали вчителі зарубіжної літератури та християнської етики, які вивчають на уроках тексти Біблії, Корану, Вед зі старшокласниками.

Учителів турбує певна обмеженість шкільної програми із зарубіжної літератури, яка на вивчення вказаних текстів відводить всього одну годину. Звісно, що повноцінно донести до дитячого розуміння глибинні проблеми того чи іншого віроповчального тексту за такий час доволі складно. Іншим аспектом є відносно невеликий пласт науково обґрунтованої допоміжної літератури, яка слугує належним підґрунтям для самого вчителя.

Освітяни сподіваються, що подібні творчі зустрічі дадуть змогу краще поєднати теоретичний та практичний підходи до справи, а відтак, українські освітні технології можуть котуватися на міжнародному рівні.

«Рідна країна»

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути