chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві влаштували «Ніч еротичної поезії»

27 січня 2012 о 10:07

Про інтимне — вголос. У Києві влаштували «Ніч еротичної поезії». Столичні митці видали збірку сороміцьких віршів. На нічній презентації їх не лише читали, а й розігрували у ролях. Ольга Сас-Тарасова чула поезію з перчинкою.

Поет Дмитро Лазуткін інтимні вірші пише з 11ти років. Перша кохана з піонерського табору стала першою музою. Тепер Лазуткін секс-символ української поезії.

Дмитро Лазуткін, поет: "Читач не розчарується, бо отримає подвійну порцію і насолоди, і радісті, і трошечки інтимних поз".

Інтимні вірші не мають обмежень ані у віці, ані у статусі. Така творчість, упевнені автори, в крові українців.

Келя Ликеренко, поетеса: "Українці в давнину таким займалися, що я не знаю, чому кажуть, що Камасутра не наша. Радянський союз нам нав`язав, що сексу немає. Та є, ми так сексуємося, що дай боже".

Творчість з перчинкою не зупинити і офіційними заборонами. На «ночі еротичної поезії» автори підтримали свого колегу Юрія Винничука. За сатиричний вірш поета звинувачують у порнографії та насильницьких закликах. На знак протесту цитують твір хором.

Поети впевнені, подібні заборони тільки підбурюють писати більше та гостріше.

Віталій Капранов, письменник: "Нікому не вдастся в Україні заборонить еротику, кохання поезію взагалі".

Інтиму багато не буває — цьогоріч видавці планують презентувати другий том еротичної поезії. Публікуватимуть там вірші як відомих авторів, так і новачків.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути