chrome firefox opera safari iexplorer

У Сімферополі відкрився Музей шоколаду

29 січня 2012 о 14:38

У будівлі Центрального музею «Тавриди», в Сімферополі, відкрився Музей шоколаду, повідомили у Курортно-інформаційному центрі Криму.

Як повідомив координатор проекту центру Михайло Галабурда, у музеї діє 4 зали. Тут представлено більше 50-ти шоколадних фігур від українських майстрів, проводяться дегустації шоколаду, чаю і кави, ведеться продаж солодких подарунків.

«Музей відкритий з метою ознайомити відвідувачів з історією шоколаду, технологією його виробництва, з тим як він виготовляється і як відрізнити справжній продукт від підробки», — повідомив М.Галабурда.

За його словами, пересувний музей шоколаду в Україні діє з серпня 2010 року. За цей час він побував у більш ніж 13 містах країни. Серед них: Одеса, Полтава, Рівне, Ужгород, Вінниця, Житомир, Бєлгород, Воронеж, Севастополь, Харків, Львів, Тернопіль. Всього музей відвідали понад 200 тис. осіб.

Зараз в Україні діють чотири таких музею: у Сімферополі, Івано-Франківську, Миколаєві та Білій Церкві. В кінці лютого перший стаціонарний музей планують відкрити у Львові.

М.Галабурда додав, що організатори вже розглядають можливість відкриття Музею шоколаду в інших містах Криму, наприклад, в Євпаторії. У той же час генеральний директор музею Андрій Мальгін розповів, що виставка пропрацює в музеї «Тавриди» до 13 травня.

«Ми сподіваємося на збільшення потоку екскурсантів до музею. Музей шоколаду може бути цікавий як жителям Сімферополя, так і гостям міста», — зазначив А.Мальгін.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути