chrome firefox opera safari iexplorer

Киянам розкажуть про «Найкраще у британській освіті-2012»

05 березня 2012 о 14:05

10-11 березня в Києві відбудеться спеціалізована виставка «Найкраще у британській освіті-2012», яку вже у сьомий раз організовує агентство DEC education.

Як повідомили УНІАН організатори виставки, в ній візьмуть участь понад 50 шкіл-пансіонів, університетів і мовних центрів, що займають високі рядки у національних і міжнародних рейтингах.

Головна перевага виставки – пряме спілкування з представниками навчальних закладів. У ході виставки проводитимуться тематичні семінари, на яких можна буде дізнатися про специфіку навчання в Англії, способи вступу до вишу, особливості навчання у школі-пансіоні і переваги звернення до освітнього агентства. Крім цього, будь-хто охочий зможе безоплатно пройти тест з англійської мови у викладачів DEC school, дізнатися про свій рівень і одержати кваліфіковані рекомендації з продовження навчання.

Зокрема, на виставці будуть представлені такі школи-пансіони:

Bellerbys College – провідний міжнародний коледж з відділеннями у Брайтоні, Лондоні, Кембриджі і Оксфорді, який пропонує програми старшої школи (A-level) і курси підготовки до університету (Foundation). Сьогодні він посідає 12-е місце у національному рейтингу шкіл The Good Schools Guide, 2-е місце у Брайтоні за результатами A-level і відрізняється тим, що більш як половина його випускників стають студентами Топ-20 вишів Великобританії.

Cardiff Sixth Form College – молодий, заснований у 2004 р., навчальний заклад, який минулого року посів перше місце у Великобританії за результативністю на A-level (рейтинг Best-Schools.co.uk). 98% випускників цієї програми склали підсумкові іспити на оцінки «А*» або «В», що і вивело школу в число лідерів рейтингових таблиць. Коледж відрізняється хорошим вибором предметів на GCSE і A-level, демократичною вартістю навчання і розташуванням у Кардиффі – одному з найдорожчих міст Сполученого Королівства.

Caterham School – престижна приватна школа, заснована в 1811 р. і розташована лише у годину їзди від Лондона. У рейтингу успішності на A-level за версією Best-Schools.co.uk 2011 р. вона посідає 5-е місце. Минулого року 83% її випускників поступили до рейтингових університетів, серед яких 10 чоловік стали студентами Оксфорда і Кембриджа, 4 – Імперського коледжу Лондона, 2 – Сент-Андрусського університету і 8 – Університетського коледжу Лондона.

Також на виставці буду представлені британські виші, які приїдуть презентувати програми бакалавріата і магістратури, а також підготовчі курси Foundation, Pre-Masters і ін.:

London School of Business and Finance – одна з найбільших і відомих бізнес-шкіл, з кампусами в Лондоні, Бірмингемі, Манчестері, Торонто і Сінгапурі. Престиж і успішність низки магістерських програм школи відображені в міжнародних рейтингах: «міжнародний бізнес» – 5-е місце у світі (Financial Times, 2011 рік), «фінанси» – 6-е місце у світі (Financial Times, 2011 рік), МВА – 87-е місце у світі і 19-е місце в Європі (Financial Times, 2010 рік).

Queen Mary, University of London – провідний англійський університет, визнаний найкращим у Лондоні за рядом критеріїв: задоволеність студентів навчанням, можливості працевлаштування, викладання інженерних спеціальностей (включаючи матеріалознавство – 1-е місце, аерокосмічне машинобудування – 2-е місце і механічне машинобудування – 5-е місце). Крім того, він посідає 3-е місце за фахом «право» в рейтингу Guardian University Guide після Оксфорда і Кембриджа.

University of Exeter – один з найбільш високо котируваних університетів. Рік від року його національний рейтинг неухильно зростає, про що свідчать дані спеціалізованих видань. У таблицях Times Good University Guide, Guardian University Guide і Sunday Times University Guide за 2012 рік університет знаходиться, відповідно, на 10-му, 11-му і 17-му місці.

University of Southampton – престижний виш, член групи «Рассел», що посідає 19-е місце у Великобританії (The Times, 2012 р.). Заснований у 1862 р., він пропонує понад 80 програм бакалавріата і магістратури, багато хто з яких входить до національної Топ-10: інженерно-технічні спеціальності – 7-е місце, археологія – 8-е місце, хімія – 6-е місце, комп`ютерні науки – 5-е місце.

Сьома спеціалізована виставка «Найкраще в британській освіті» пройде 10-11 березня в столичному готелі Hyatt Regency Hotel (Київ, вул. А. Тарасової, 5).

Час роботи виставки: 12.00 – 17.00

Відвідування виставки безкоштовне – за запрошеннями, які можна одержати, реєструючись на сайті http://www.dec-edu.com/fair-16.html.

Розділи: Новини освіти

26 листопада

Інші дати
Народився Пилип Морачевський (псевд. — Хвилимон Галузенко)
(1806, с. Шестовиця, Чернігівська область – 1879) – український письменник, поет-романтик, перекладач. Автор перекладу українською мовою всіх чотирьох Євангелія, «Діяння Апостолів», «Апокаліпсис», «Псалтир». Євангелія в перекладах Морачевського досі використовують під час богослужінь.
«Все минеться, правда зостанеться» (Пилип Морачевський)
Розгорнути
Народився Олександр Левада (Косяк)
(1909, с. Кривчунка, Черкаська область – 1995) – український драматург та кіносценарист. Автор творів «Гомін лісів Таращанських», «Південний захід», «Фауст і смерть», роману «Два кольори». За його сценаріями поставлені фільми «Українська рапсодія», «Берег надії», «Родина Коцюбинських»
Розгорнути
Народився Опанас Заливаха
(1925, с. Гусинка, Харківська область – 2007) – український живописець, відомий правозахисник-шістдесятник. Лауреат Шевченківської премії за твори останніх років «ХХ вік», «Мироносиці», «Українська мадонна», «Портрет Василя Стуса», «Портрет Шевченка», «Козака несуть», «Початок». Автор книги «Алла Горська. Червона тінь калини. Листи. Спогади. Статті».
«Все можна взяти в чужинця, окрім віри. Віра, взята у чужинця, губить» (Опанас Заливаха)
Розгорнути