chrome firefox opera safari iexplorer

Через неякісний ремонт музею Шевченка порушили кримінальну справу

13 березня 2012 о 09:04

Канівська міжрайонна прокуратура Черкаської області порушила кримінальну справу стосовно службових осіб одного із канівських акціонерних товариств, що виконувало ремонт музею Шевченка.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі прокуратури Черкаської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Валерія БАРБАША, слідство встановило, що службові особи акціонерного товариства протягом року, виконуючи гідроізоляційні роботи в будівлі музею Шевченка у Каневі, фінансування яких здійснювалось за рахунок державного бюджету, порушили вимоги проектно-кошторисної документації. Вони використали не передбачені проектом матеріали та неналежно виконали визначені у проектній документації роботи, що призвело до тяжких наслідків у вигляді пошкодження приміщень будівлі музею, а також матеріальних збитків у розмірі 1 млн. 964 тис. грн.

Канівська міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) Кримінального кодексу України.

Розділи: Суспільство

23 серпня

Інші дати
23 серпня відзначають:
  • Європейський день пам’яті жертв сталінізму і нацизму.
  • Міжнародний день пам’яті жертв работоргівлі та її ліквідації.
Розгорнути
Народився Анатолій Перепадя
(1935, с. Попелак Херсонської обл. - 2008) - український перекладач із французької, італійської, португальської, іспанської, каталонської мов. Перекладав твори Сервантеса, Пруста, Сент-Екзюпері, Камю та ін.
Розгорнути
Народився Осип Маковей
(1867, м.Яворів, Львівська область – 1925)український письменник, публіцист, редактор багатьох періодичних видань, педагог та громадсько-політичний діяч.
«Тихий сон по горах ходить, Не шуміть, ліси зелені, За рученьку нiчку водить. Спати йдіть, вітри студені. I шумлять ліси все тихше, Най малята сплять здорові, Сон малих звiрят колише. Най їм сняться сни чудові. (Осип Маковей)
Розгорнути

Новини Дивитися всі