chrome firefox opera safari iexplorer

Ремонт музею Тараса Шевченка у Каневі вилився у 2 мільйони збитків

15 березня 2012 о 12:01

Не так давно влада хвалилася відремонтованим музеєм Тараса Шевченка у Каневі, а тут прокуратура Черкаської області повідомляє про кримінальну справу на цю ж тему.

Виявляється, косметичний ремонт у приміщеннях цього музею на Чернечій горі «пішов iз водою», бо проведена сяк–так гідроізоляція призвела до того, що будівля постійно затікала під час дощу.

Як повідомила «Україна молода» Наталя Фартушня, журналіст прес–групи Черкаської обласної прокуратури, слідчі встановили, що службові особи канівського підприємства, яке цілий рік виконувало на Чернечій горі гідроізоляційні роботи в будівлі музею Шевченка коштом державного бюджету, порушили вимоги проектно–кошторисної документації, допустили використання не передбачених проектом матеріалів та неналежно виконали визначені у проектній документації роботи. Все це й призвело до пошкодження приміщень будівлі музею, а також матеріальних збитків у розмірі майже 2 мільйони гривень.

За словами начальника відділу прокуратури області Валерія Барабаша, стосовно службових осіб цього Канівського ЗАТ порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 275 КК України, і ведеться слідство.Аби відшкодувати завдані державі збитки, прокуратура Черкаської області направила позовну заяву у Господарський суд про стягнення з підприємства –ремонтника 1 млн. 900 тис. грн.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути