chrome firefox opera safari iexplorer

Вертолітний майданчик у Каневі обійдеться майже в 90 млн грн!

23 лютого 2011 о 21:35

Будівництво вертолітного майданчика в селі Пекарі Канівського району Черкаської області з пасажирським терміналом пропускною здатністю 50 пассажирів на годину і з під'їзною дорогою має бути закінчене до червня 2011 року. Вартість будівництва – майже 90 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні Вісника державних закупівель.

Переможцем конкурсу держзакупівель за неконкурентною процедурою «закупівля в одного учасника» стало ТОВ «Завод Майстер-Профі Україна».

Замовником будівництва вартістю 86 млн 970 тис. грн виступило держпідприємство «Льодові арени». Будівництво майданчика ведеться в рамках підготовки до Євро-2012. Закупівля послуг проведена.

Нагадаємо, раніше віце-спікер ВР Микола Томенко повідомив, що на підготовку проекту та відповідної документації для побудови вертолітного майданчика на 10 посадкових місць недалеко від поховання Тараса Шевченка виділено 2,6 мільйона гривень державних коштів.

Зі свого боку, глава Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб стверджує, що критика будівництва вертолітного майданчика в Каневі — дешевий популізм, а майданчик «сам Бог велів будувати».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути