chrome firefox opera safari iexplorer

Через неякісний ремонт музею Шевченка порушили кримінальну справу

13 березня 2012 о 09:04

Канівська міжрайонна прокуратура Черкаської області порушила кримінальну справу стосовно службових осіб одного із канівських акціонерних товариств, що виконувало ремонт музею Шевченка.

Як повідомили кореспонденту УНІАН у прес-службі прокуратури Черкаської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Валерія БАРБАША, слідство встановило, що службові особи акціонерного товариства протягом року, виконуючи гідроізоляційні роботи в будівлі музею Шевченка у Каневі, фінансування яких здійснювалось за рахунок державного бюджету, порушили вимоги проектно-кошторисної документації. Вони використали не передбачені проектом матеріали та неналежно виконали визначені у проектній документації роботи, що призвело до тяжких наслідків у вигляді пошкодження приміщень будівлі музею, а також матеріальних збитків у розмірі 1 млн. 964 тис. грн.

Канівська міжрайонна прокуратура порушила кримінальну справу за ч. 2 ст. 275 (порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд) Кримінального кодексу України.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути