chrome firefox opera safari iexplorer

У Луцьку зовнішня реклама із зображеннями високопосадовців стане платною

13 березня 2012 о 11:11

Роботи у луцьких міліціянтів незабаром може поменшати, бо їм більше не треба буде охороняти бігборди із фотографіями усміхнених високопосадовців від «терактів» громадян. Депутати Луцької міськради на своїй останній сесії проголосували за заборону зовнішньої реклами, на якій є фото посадовців та зазначено їхні прізвища й посади.

Обранці луцької громади вважають таку рекламу не соціальною, оскільки жодної соціальної цінності вона не становить. Хоча привітання з допомогою бігбордів практикуються давно, лише тепер депутати вирішили цю практику змінити. Державні мужі й надалі можуть вітати волинян із тим чи іншим святом, усміхаючись із рекламних щитів, але для цього їм доведеться заплатити відповідну суму до міського бюджету.

Опоненти такого нововведення намагалися довести, що будь–яка реклама, яка сприяє утвердженню загальнолюдських цінностей і не має на меті отримання прибутку, є соціальною, отож має бути безкош­товною. Водночас соціальна реклама не може ідейно впливати на людей, прямо або опосередковано привертати увагу до суб’єктів виборчого процесу.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути