chrome firefox opera safari iexplorer

Гурт «Тартак» презентував новий альбом

14 березня 2012 о 09:07

«Фронтовики» української альтернативи, гурт «Тартак» презентували свіженький, сьомий за рахунком, альбом «Сімка» — столична публіка вибухнула танцями 8 березня у клубі «44». Розпочали «тартаківці» з нової програми. І хоч початок був дещо нечіткий через проблеми зі звуком, згодом музикантам вдалося вийти на «рівне». Новий альбом наживо прозвучав достойно, хоч і за характером дещо неоднозначно. Так, драйвові танцювальні пісні чергуються з ліричними треками в дусі альбому «Сльози та соплі». Платівка вийшла ритмічно–романтичною з характерними речитативами від Сашка Положинського. Конкретного настрою альбому впіймати не вдалося, можливо, таким і був задум...

Музиканти жартували впродовж концерту, аби глядачі ще трохи потерпіли, адже більшість прихильників прийшли послухати перш за все старі улюблені треки. Однак публіка досить жваво сприймала нову програму, із задоволенням розучувала разом із фронтменом приспів нового хіта «Ритмотека».

Окрім саркастичних ремарок між піснями, Сашко потішив столичних фанів цікавим інтерактивом під назвою «Цінуй свій час, а не годинник». Ідея такої клубно–концертної акції полягає у тому, що на кожному концерті Положинський обмінюється годинниками з одним із слухачів із залу. Так до Києва Сашко привіз годинник iз Франківська, а отриманий ним годинник у столичному клубі він повезе на наступну локацію концерту — Харків. «Кому потрібні ці понти! — коментує акцію лідер «тартаків», — насправді, я вважаю, нечесно купувати дорогий годинник за дві тисячі доларів, коли у світі є люди, які не можуть купити собі шматка хліба. Ось так у маленькому клубі міста ми намагаємось впливати на глобальні проблеми людства».

Відігравши всі 12 треків нового альбому, музиканти перейшли до старих добрих хітів. У добряче розігрітої публіки, здається, відкрилося нове дихання. Так, гурт потішив слухачів кількома треками з альбомів «Опір матеріалів» та «Сльози та соплі», а під кінець усі в унісон співали класичні хіти «Хулігани», «Ні, я не ту кохав» та «Божевільні танці».

Щодо релізу нового альбому, конкретної дати гурт не назвав, лише прозвучало слово «скоро». Робота над записом ще триває, тому «Сімку» поки що можна послухати лише наживо. Промоція диска вже відбувається, після Києва «Тартак» вирушить у Харків, Донецьк, Чернівці, Вінницю та Бердичів. Зокрема, тур приурочений не лише до виходу нового альбому, а й до 15–ї річниці творчості «Тартака».

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути