chrome firefox opera safari iexplorer

«Буковель» відкриває школу гуцульських промислів, етнографії та обрядів

04 квітня 2012 о 11:33

У туристичному комплексі «Буковель» відкривається Школа гуцульських промислів, фольклору, етнографії, народних звичаїв та обрядів.

Про це «Рідній країні» повідомили у прес-службі ТК «Буковель».

Так, кожних вихідних для відпочиваючих та гостей курорту відомі народні майстри України проводитимуть майстер-класи з вишивки, ткацтва, різьбярства, гончарства, ковальства.

А для любителів поспівати та потанцювати організовуватимуться майстер-класи з народного танцю та української народної пісні.

Так, вже 8 квітня, у Вербну неділю, на гостей і туристів із усієї України та з-за кордону чекатимуть майстри-писанкарі, які відкриють для секрети розпису гуцульських писанок, хореографи, які навчать галицьких веснянок і гаївок, ознайомлять із великодніми обрядами та звичаями, іграми та забавами.

Фото ТК "Буковель"

Тож, народна передвеликодня етнозабава «Не я б’ю – шутка б’є: віднині за тиждень – Великдень» розпочнеться 8 квітня о 13.00 на центральному буковельському майдані, що знаходиться біля кафе «Бугіль».

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...